25 aastat kogemusi
rohkem kui 100 riigist

MEIST

Kirg lõhna vastu

Me armastame lõhnu. Ja inimeste õnnelikuks tegemist. Seepärast olemegi niivõrd suures vaimustuses, et saame sel tegevusalal tegutseda. ScentAir on esindatud 129 riigis ning oleme maailmas suurim lõhnaturundusega tegelev ettevõte. Kogemused loevad – meie paindlikkus ja pühendumisvõime on lisaboonuseks.

ScentAiri asutas 1994 aastal Walt Disney arendusinsener, kasutades lõhnu, et muuta teemaparkidest saadud elamusi meeldivamaks ja meeldejäävamaks. Kuna tagasiside oli niivõrd hea, otsustati ka teistele ettevõtetele teenust pakkuma hakata. Tänasel päeval on ScentAir peamine partner Eestis ja mujal maailmas nii erinevate valdkondade turuliidritele, keskmise suurusega firmadele kui ka väikeettevõtetele.

SPETSIAALSELT SINULE

 

Miks valida ScentAir

Lühidalt? Me pingutame rohkem. Päriselt. Teenuste osutamine ja klientide „õnnelikuks tegemine“ on meie jaoks kõige tähtsam. Seepärast on tehnoloogia meie jaoks nii oluline. Nii saame garanteerida, et meie lõhnaelamuse eest hoolitsetakse laitmatult.

PÕHJUS # 1

Suurimad kogemused ja teadmised garanteerivad edukuse

ScentAir’l on suurimad kogemused parimaid tulemusi toovate lõhnade ja tehnoloogiate väljatöötamisel ja nende keskkondadega sobitamisel. Omame 25 aastat kogemusi rohkem kui 100 riigist. Meie ülemaailmselt tehtav töö teeb meist ka ainsa ettevõte, mis suudab garanteerida teenuse osutamise  rahvusvahelistele klientidele üle maailma. 

PÕHJUS # 2

Kõrgeima kvaliteediga lõhnaained tõeliselt mõnusaks elamuseks

Meeldiva lõhna loomine on nagu kunstiteos. ScentAir’i eesmärgiks on olnud alates esimestest päevadest aidata oma klientidel luua parimaid võimalikke külastuselamusi. See on saavutatav ainult siis, kui kasutada ainult kõige kõrgema kvaliteediga lõhnaaineid. Mitte ühegi meie lõhna kvaliteedis ei ole tehtud järeleandmisi. 

PÕHJUS # 3

2400 lõhna perfektse kliendikogemise loomiseks

Liiga palju? Ei, üldsegi mitte. Me ei aita Su ettevõttele lihtsalt lõhna valida. Igaüks suudab seda. Aitame Sul välja valida just selle ideaalse lõhna, mis sobib kõige paremini Sinu ettevõtte olemuse, sisekujunduse ja soovitud kliendikogemusega, et teenus looks Sulle suurimat võimalikku väärtust.

Et seda efektiivseimal viisil teha, oleme välja töötanud vastavalt oma kogemustele 2500 lõhna. See võimaldab meil ka luua Su kliendile unikaalse külastuskogemuse ja eristada Sinu ettevõtet konkurentidest. 

PÕHJUS # 4

Patenteeritud innovaatiline kuiv-õhu tehnoloogia ühtlase tulemuse saavutamiseks

Kui lõhn on välja valitud, tuleb see ka õigel viisil, õigel ajal ja õigest kohast keskkonda hajutada. Oleme välja töötanud Innovaatilise kuiv-õhu tehnoloogia, mis katab ühtlaselt lõhnaga nii väga väikeseid ruume kui ka selliseid suuri alasid, nagu staadionid, sisehallid ja kaubanduskeskused ning ei pihusta keskkonda vedelat lõhnaainet. Lisaks saame Sinu äripinnale suunata ka erineva intensiivsusega lõhna erinevateks kellaaegadeks ja nädalapäevadeks.

PÕHJUS # 5

Täiesti ohutu ja turvaline lõhnastamisteenus

ScentAir’i lõhnad vastavad ka mistahes kõige rangematele ohutuse nõuetele ja seadusandlikele regulatsioonidele üle maailma. Meie lõhnu kasutatakse samuti keskkondades, kus turvalisus on kriitilise tähtsusega, näiteks haiglates. Lõhnad ei sisalda ka kahjulikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid, ftalaate ega mitte ühtegi kantserogeenset ainet. 

Alusta oma lõhnaelamust juba täna.

Me oleme valmis vastama Su küsimustele.

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Peterburi tee 46

11415 Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee