25 aastat kogemusi
rohkem kui 100 riigist

MEIST

Kirg lõhna vastu

Me armastame lõhnu. Ja inimeste õnnelikuks tegemist. Seepärast olemegi niivõrd suures vaimustuses, et saame sel tegevusalal tegutseda. ScentAir on esindatud 119 riigis ning oleme maailmas suurim lõhnaturundusega tegelev ettevõte. Kogemused loevad – meie paindlikkus ja pühendumisvõime on lisaboonuseks.

ScentAiri asutas 1994 aastal Walt Disney arendusinsener, kasutades lõhnu, et muuta teemaparkidest saadud elamusi meeldivamaks ja meeldejäävamaks. Kuna tagasiside oli niivõrd hea, otsustati ka teistele ettevõtetele teenust pakkuma hakata. Tänasel päeval on ScentAir peamine partner Eestis ja mujal maailmas nii erinevate valdkondade turuliidritele, keskmise suurusega firmadele kui ka väikeettevõtetele.

SPETSIAALSELT SINULE

 

Miks valida ScentAir

Lühidalt? Me pingutame rohkem. Päriselt. Teenuste osutamine ja klientide „õnnelikuks tegemine“ on meie jaoks kõige tähtsam. Seepärast on tehnoloogia meie jaoks nii oluline. Nii saame garanteerida, et meie lõhnaelamuse eest hoolitsetakse laitmatult.

PÕHJUS # 1

Sinu oma unikaalne lõhn

Omades kollektsiooni 2 400 lõhnast, leiame Sulle alati ideaalselt sobiva lõhna. Sina oled ainulaadne ja seda peab ka Sinu lõhn olema. Kõik lõhnad on välja töötatud meie enda laboris ning täiendame valikut igal aastal kümnete uute aroomidega.

PÕHJUS # 2

Soovitus, mis tõesti aitab

Ettevõtte lõhna ei valita kergekäeliselt. Selleks on vaja teha palju eeltööd. Meie lõhnaturundajad teavad lõhnadest kõike, mida teada on võimalik. Õige lõhna ja õige paigalduse viisi valimine toimub koos Sinuga.

PÕHJUS # 3

Täisteenus Sinu mugavuseks

Kõiki meie lõhnasüsteeme hooldatakse regulaarselt. Ainult nii saame garanteerida parima teenuse kvaliteedi. Seetõttu pakume täisteenuslepinguid, mis sisaldavad kõike seda, mida Sa vajad: lõhna valimist, seadme renti, paigaldust ning lõhnaanumate vahetamist ja hooldusi. loomulikult on võimalik ka lõhna vahetada.

PÕHJUS # 4

Garanteeritud edukus

ScentAir’l on 25 aastat kogemusi rohkem kui 100 riigist. Tänu sellele leiame lahenduse igale olukorrale. Meie rahvusvahelisel tasandil tehtav töö teeb meist ka ainsa ettevõte, mis suudab garanteerida teenuse osutamise meie rahvusvahelistele klientidele üle maailma.

Alusta oma lõhnaelamust juba täna.

Me oleme valmis vastama Su küsimustele.

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Peterburi tee 46

11415 Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee