LÕHNADE NEUTRALISEERIMINE

EI LÕHNAPROBLEEMIDELE

Patenteeritud tehnoloogia halbade lõhnade
eemaldamiseks

Esmamulje loomiseks on ainult üks võimalus. Juhindudes sellele, Sa ei saa lubada, et Su äripinnal ringlevad halvad või ebameeldivad lõhnad. Kasutades meie patenteeritud lõhnade neutraliseerimise tehnoloogiat, hävitame efektiivselt soovimatud lõhnad ja asendame need atraktiivsete aroomidega. Taba kaks kärbest ühe hoobiga meie neutraliseerivate lõhnade abil!

ÄRA PEIDA, ELIMINEERI

Lõhnade neutraliseerimine toimib järgnevalt:

Samm 1 - Halva lõhna tuvastamine

Soovimatud lõhnad, mida ettevõtetes tihti kohtab, üldjuhul koosnevad üksteisega sarnastest molekulidest, nagu väävel, ammoniaak, lämmastik ja rasvhapped. Antud molekulid on üldjuhul teistest laiemad ja neil on väga spetsiifiline struktuur. See muudab nende tuvastamise lihtsaks

Samm 2 - Lõhna ühendamine

Meie unikaalselt valmistatud lõhnaaine koos patenteeritud lõhnade neutraliseerimise tehnoloogiaga ühendab soovimatu lõhnamolekuli ja lõhustab selle väiksemateks molekulideks. See aitab efektiivselt soovimatust lõhnast vabaneda. See on võrreldav tavalise veega (H2O), mis on kombinatsioon hapnikust ja vesinikust. Õiget tehnoloogiat kasutades on võimalik neid molekule eraldada. Sedasi toimib meie lõhnade neutraliseerimise tehnoloogia.

Samm 3 - Naudi uut lõhna

Lõhustatud molekulid, mis olid enne halb lõhn, on nüüd läbinud täieliku muutuse.  See tähendab, et halb lõhn ei ole peidetud, nagu seda teevad õhuvärskendajad või paljud teised lõhnastuslahendused, vaid on täielikult elimineeritud. Samal ajal on meie uus ja meeldiv lõhn hajutatud üle ruumi. Su vana lõhn ei ole midagi muud, kui mälestus ning saad rahulikult nautida oma uut lõhnaelamust.

“Meie restoranis ringlev hallituse lõhn häiris meid väga. ScentAir’i lõhnade neutraliseerija kõrvaldas probleemi. Ei mingeid vastikuid lõhnu. Me saime isegi suurepärase lõhna, millega need asendada!”

Alusta oma lõhnaelamust juba täna!

7 + 5 =

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Peterburi tee 46

11415 Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee