Kuidas loome
perfektse lõhnaelamuse

MEIE MEETOD

Täpne protsess
perfektseks lõhnaelamuseks

Lõhnasüsteemi paigaldamine on täpne töö. Teame seda paremini kui keegi teine. Aitame Sind selles igal sammul. Sa teed koostööd mitmesuguste erinevate spetsialistidega, ent Sul on alati üks pühendunud kontaktisik.

1. LÕHNA VALIMINE JA EESMÄRK

Meie lõhnaturundaja teeb Sinu soovide ja Sinu ettevõtte profiili alusel esialgse valiku. Koos temaga valid nii õige lõhnasüsteemi kui ka õige lõhna oma äripinnale.

2. TEHNILINE HINDAMINE JA HINNAPAKKUMINE

Meie spetsialist valib koos Sinuga parima paigalduskoha ja paigaldamismeetodi. Seejärel koostame Sulle kohustustevaba-tasuta hinnapakkumise.

3. PAIGALDAMINE JA KATSEPERIOOD

Meie tehnikud paigaldavad lõhnasüsteemi(d). Sa saad lõhnaelamust tunnetada oma äripinnal ja koos meie lõhnaturunduajaga saad hinnata selle sobivust.

4. JÄRELTEENINDUS JA NAUDING

Sul on terve lepinguperioodi vältel üks kontaktisik. Meie tehnikud külastavad Sinu ettevõtet regulaarselt, et süsteemi hooldada ja vajaduse korral seadistada. Sinu ülesandeks jääb vaid lõhnaelamust nautida.

“ScentAiri töötajad on väga osavõtlikud ja mõtlevad kaasa. Saame neile esitada kõik vajalikud küsimused ja kokkulepetest peetakse korralikult kinni.”

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Peterburi tee 46

11415 Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee