KUIDAS LOOME PERFEKTSE LÕHNAELAMUSE

MEIE MEETOD

Täpne protsess
perfektseks lõhnaelamuseks

Lõhnasüsteemi paigaldamine on täpne töö. Teame seda paremini kui keegi teine. Aitame Sind selles igal sammul. Sa teed koostööd mitmesuguste erinevate spetsialistidega, ent Sul on alati üks pühendunud kontaktisik.

1. Lõhna valimine ja eesmärk

Meie lõhnaturundaja teeb Sinu soovide ja Sinu ettevõtte profiili alusel esialgse valiku. Koos temaga valid oma äripinnale nii õige lõhnasüsteemi kui ka õige lõhna.

2. Tehniline hindamine ja hinnapakkumine

Meie spetsialist valib koos Sinuga parima paigalduskoha ja paigaldamismeetodi. Seejärel koostame Sulle kohustustevaba tasuta hinnapakkumise.

3. Paigaldamine ja testperiood

Meie tehnikud paigaldavad lõhnasüsteemi(d). Sa saad lõhnaelamust tunnetada oma äripinnal ja koos meie lõhnaturundajaga saad hinnata selle sobivust.

4. Järelteenindus ja nauding

Sul on terve lepinguperioodi vältel üks kontaktisik. Meie tehnikud külastavad Sinu ettevõtet regulaarselt, et süsteemi hooldada ja vajaduse korral seadistada. Sinu ülesandeks jääb vaid lõhnaelamust nautida.

„Meie külastajad armastavad vihmametsa lõhna ja nüüd seostavad nad seda otseselt meie poolt pakutavate elamustega… ScentAir oli ainus ettevõte, kes suutis täita meie tehnilisi ja teenindusele esitatud nõudmisi.“

VICE PRESIDENT OF ENGINEERING| CITY OF DREAMS MACAU

 

Alusta oma lõhnaelamust juba täna!

2 + 3 =

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Kadaka tee 3/1

10621  Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee