LÕHNATURUNDUS KONTORITELE

Äriedu, mis tuleneb keskkonnast

Lõhnaturundus on võimas tööriist, mis aitab ettevõtete kontoris luua atmosfääri, mis soodustab tootlikkust ja jääb ka kontorit külastanud klientidele hästi meelde.

Kontorid võivad sageli olla mitte-inspireerivad. Miks töötada ruumis, mis lämmatab teie ettevõtte mainet ja ei innusta tööd tegema? Kui optimeerid oma kontori keskkonda lõhnaga, saad suurema kontrolli oma organisatsiooni maine ja tootlikkuse üle.

Looge oma klientidele suurepärane esmamulje. Väljenda oma ettevõtte mõttelaadi kohe sellest hetkest, kui külastajad ja töötajad uksest sisse astuvad. Loo oma ettevõtte ja äripakkumiste ümber põnevust ja ootusärevust. Ja aita töötajatel oma ülesannetega hakkama saada.

ScentAir aitab kontoritel igast koosolekust viimast võtta

Tugevda oma ettevõtte mainet

ERISTA OMA ORGANISATSIOON TEISTEST TUGEVA BRÄNDIIDENTITEEDI ABIL.

Paranda kliendisuhteid

PÜÜA JA HOIA KLIENTE, KES ON SINU ETTEVÕTTE PÕHIMÕTETELE TRUUD.

Suurenda tootlikkust

LOO OPTIMAALSEIM KESKKOND, ET SINU MEESKOND ANNAKS ENDAST PARIMA.

Edenda ettevõtte kultuuri

TEKITA HEA TUJU JA ÜLETA USALDUSLIKU KONTAKTI LOOMISEL ETTE TULEVAD TAKISTUSED.

Vähenda töötajate voolavust

SUURENDA TÖÖTAJATE LOJAALSUST JA VÄHENDA VÄRBAMISKULUSID.

Täiusta oma kontorit sobiva lõhnaga

TÄIUSTA OMA RUUM JA LOO TUGEV STABIILSUSE MULJE.

Kui peaksid soovima konsultatsiooni, abistab ScentAiri esindaja Sind igal sammul lõhna valimise – või loomise protsessi juures, et leida Sinu brändile kõige sobivam lõhn. Kuid ScentAir teeb rohkem, kui lihtsalt aitab valida perfektse lõhna. Me aitame Sul luua lõhnaturunduse strateegia, et Su lõhn looks suurimat väärtust Sinu ettevõttele.

Niivõrd vastupandamatu lõhn, et kliendid soovivad seda koju kaasa võtta

Lõhn on üks osa brändi identiteedist, läbi emotsioonide loomise, nagu mugavus, luksuslikkus ja õnnetunne. Et äratada neid emotsioone, me kasutame ära ka erinevate geograafiliste asukohtade lõhnatrende, et vajutada õigetele psühholoogilistele päästikutele. Need päästikud kinnitavad Su brändilubadust ja tekitavad võimalikult kõrgelt tajutava lisaväärtuse.  

Rahustav ja aromaatne

Meeleolu tõstev tsitrus

Hõrk gurmee

Luksuslik ja peen

Lummavad lillelõhnad

Virgutav värskus

Taastav ja roheline

Kirglik ja idamaine

Tuttav ja puidune

Omades lõputut valikut preemium kvaliteediga lõhnu 9 erinevas kategoorias, garanteerime perfektse lõhna Sinu kontorisse.

ScentAir muudab teenuse kasutuselevõtu lihtsaks

Oleme lõhnaturunduses liidrid kindlatel põhjustel. Teeme koostööd sadade erinevate valdkondade ülemaailmsete turuliidritega nende tuhandetes asukohtades. Meie lähenemine muudab lõhnaturundusega alustamise lihtsaks.

  • Lõhnavalik – vali lõhn, mis on tõestanud oma mõju emotsioonidele, mida sooviksid, et kliendid tajuksid Su äripinda külastades
  • Lõhna hajutamise strateegia – selgitame välja sobivaima lõhnamasina,  selle asukoha ja lõhnastamise kellaajad, et luua maksimaalse tulemuse.
  • Süsteemi paigaldus ja hooldus – teenus sisaldab ka paigaldust ning regulaarset hooldust. Seega jääb Sinu ülesandeks vaid lõhnaelamust nautida.
  • Kasutajatugi – saa osa muretust teenusest. Oleme alati vaid ühe telefonikõne kaugusel.

100 000+ aktiivset paigaldatud seadet

119 riigis esindatud

Lõputult lõhnavõimalusi

„ScentAiri abiga on unustamatu esmamulje saavutamine palju lihtsam. Kui meie praegused või potentsiaalsed elanikud sisse jalutavad, saavad nad värske tervitava lõhna osaliseks – me saame pidevalt komplimente selle kohta, kui suurepäraselt meie hoonete üld- ja puhkealad lõhnavad.”

HALDUSJUHT| GREYSTAR PROPERTIES

Alusta oma lõhnaelamust juba täna!

13 + 12 =

KONTAKT

ScentAir Estonia

Reg nr: 12437191

Kadaka tee 3/1

10621  Tallinn

Tel: +372 660 3008

E-mail: info@aroomiturundus.ee